صدور کارت عضویت باشگاه گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- صدور کارت باشگاه گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان به منظور بهره مندی دانشجویان گردشگر و میراث بان از خدمات و تسهیلات مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی آغاز شد. دانشجویان سراسر کشور می توانند برای دریافت کارت و تکمیل فرم های مربوط به سایت مراجعه نمایند. کارت عضویت ثبت نام کنندگان با هدف همگرایی و هم‌افزایی دانشجویان علاقه‌مند به حوزه‌ی گردشگری و میراث فرهنگی و تسهیل‌گر مشارکت فعالانه‌ی این دانشجویان صادر گردیده است. 

صدور کارت‌های اعضای باشگاه گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران به‌منظور «ارائه‌ی خدمات گردشگری و تورهای مرکز به شکل بهتر و به‌صورت سامان‌مندتر»، «شرکت اعضا در دوره‌های آموزشی رایگان»، «اخذ تخفیفات از مراکز، آژانس‌ها، هتل‌ها و سایر مراکز ارائه‌دهنده‌ی تسهیلات گردشگری و مسافرتی» شکل گرفته و وظایفش با رویکرد خدمات‌رسانی به عضو باشگاه است و علاوه بر آن دانشجویان عضو می‌توانند در جریان تولید و نشر داده‌های عالمانه مربوط به میراث فرهنگی و گردشگری مشارکت فعالانه داشته باشند. به‌عنوان نمونه، با شروع صدور کارت، اعضای باشگاه با دریافت نام کاربری و رمز عبور خواهند توانست با ارسال اخبار و داده‌های منتخب خود در حوزه‌ی گردشگری و میراث فرهنگی اقدام کنند. 

دانشجویان عضو باشگاه و دانشجویان علاقه‌مندی که هنوز در این باشگاه ثبت نام نکرده‌اند، می‌توانند برای تکمیل فرم عضویت به بخش ثبت نام مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66491136  تماس بگیرند. 

منبع:http://www.istta.ir/mainnews.aspx?ID=920

 

/ 0 نظر / 22 بازدید